Strona Główna Wynajem Sali

Sala Strażacka

Sala strażacka służy mieszkańcom Gąsocina i okolic oferując swoją przestrzeń na organizowanie różnego rodzaju imprez tj:

przyjęć, wesel, zebrań, szkoleń, pokazów, zabaw, spotkań, konsolacji, konferencji, targów, kiermaszy, bankietów, czy innego rodzaju wydarzeń oraz imprez okolicznościowych.

Sala OSP jest doskonała alternatywą do wynajmu drogich sal, domów weselnych. Koszt użyczenia sali jest relatywnie niski, najtańszy w okolicy. Sala znajduje się w ścisłym centrum Gąsocina, z dużym zamkniętym parkingiem oraz dostępem do internetu wi-fi. Wiemy że każda udana impreza musi być zaopatrywana w równie udane potrawy i zakąski. W związku z tym mamy Państwu do zaoferowania nowoczesne w pełni wyposażone zaplecze gospodarczo - kuchenne wraz z chłodnią.

JEST TO NAJTAŃSZA FORMA skorzystania z tak dużej sali ( 120 osób ) w okolicy

W pełni klimatyzowana sala przygotowana jest na przyjęcie 120 gości w przypadku zaplanowanej "pełnej konsumpcji". Sala jednak może pomieścić dużo więcej uczestników np. konferencji, szkolenia czy innego rodzaju spotkania w którym zaplanowany jest bufet w postaci "szwedzkiego stołu."

Wszelkie informacje dotyczące wynajmu sali można uzyskać pod numerem telefonu:

wesele 006
wesele 008